Vitajte na stránke!

logo-smm-velke

• Jedinečná možnosť pre žiakov ôsmych a deviatych ročníkov ZŠ zmerať si sily so svojimi rovesníkmi.
  • ŠMM má 3 kolá, na konci ktorých víťazná škola získa okrem vecných cien aj putovný pohár mesta Turčianske Teplice.
  • Tešíme sa na Vás.
  • Príďte a ukážte kto je „Kráľom základných škôl“!

Blíži sa už 6. ročník tradičnej vedomostno-športovo-kultúrnej súťaže organizovanej Spojenou školou – Gymnáziom Mikuláša Galandu Turčianske Teplice, kde si môžu päťčlenné tímy žiakov 8. a 9. ročníkov ZŠ z regiónov Turiec – Kremnicko otestovať svoje vedomosti a zručnosti z rôznych oblastí a dokázať všetkým, že patria medzi najbystrejšiu a najtalentovanejšiu mládež široko-ďaleko.

Stačí si vytvoriť svoj vlastný 5-členný tím (tímov za školu môže byť aj viac), osloviť jedného zo svojich pedagógov a spolu s ním vyplniť prihlášku do súťaže a poslať e-mailom na skola@gymtut.edu.sk alebo poštou na adresu:

Spojená škola – Gymnázium Mikuláša Galandu
Horné Rakovce 1440/29
03901 Turčianske Teplice

Termíny jednotlivých kôl:

• 1. kolo – 29. 11. 2018 (vedomostné kolo)
  • 2. kolo – 30. 1. 2019 (športovo-vedomostné kolo)
  • 3. kolo – 21. 3. 2019 (kultúrno-vedomostné kolo)

Do súťaže je potrebné sa prihlásiť najneskôr do 16. 11. 2017.
Prihlášku (návratku) si môžete stiahnuť z odkazu na konci tohto oznamu.

Tešíme sa na vás!!!
Organizačný tím ŠMM

Bližšie informácie: skola@gymtut.edu.sk, mixmaraton.gmg@gmail.com, tel.: 0911463310

Projekt podporili